Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Грабко В.В.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Грабко В.В. 
Методи і засоби дослідження об'єктів, що обертаються, за тепловими полями: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.11.04 / В.В. Грабко ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2007. — 19 с. — укp.

Розроблено математичні моделі тепловізійних пристроїв, які дозволяють підвищити точність відображення теплових портретів об'єктів, що обертаються. Створено математичну модель на базі теорії нечітких множин для врахування впливу зовнішніх факторів на результати тепловізійних досліджень, що дозволяє підвищити точність тепловізійних вимірювань. Запропоновано математичну модель для тепловізійного діагностування стану ізоляції статорів і роторів електричних машин у процесі їх роботи, що дозволяє на працюючому обладнанні у місцях, недоступних для тепловізійного спостереження, визначати стан ізоляції електричних машин. Розвинуто метод синтезу структурних схем тепловізійних пристроїв на базі математичного апарату секвенцій, що дозволяє за мінімізованими виразами безпосередньо реалізувати структури тепловізійних пристроїв та їх елементів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З261с314.6 +
Шифр НБУВ: РА352163

      
2.

Грабко В.В. 
Методи і пристрої для технічної діагностики та автоматичного керування силовим електрообладнанням: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.13.05 / В.В. Грабко ; Вінниц. нац. техн. ун-т. — Вінниця, 2004. — 35 с.: рис. — укp.

Вперше розроблено теоретичні засади діагностування високовольтного силового електрообладнання, які дозволяють шляхом вимірювання опосередкованих параметрів визначати залишковий робочий ресурс кожного з об'єктів діагностування. Розроблено придатні для розв'язання задачі діагностування математичні моделі високовольтних вимикачів (включаючи повітряні), високовольтних вводів, силових косинусних конденсаторів, розрядників та обмежувачів перенапруги. Зазначено, що вказані моделі характеризуються високою точністю визначення залишкового робочого ресурсу силового електрообладнання. Доведено адекватність запропонованих математичних моделей. Удосконалено метод синтезу структур елементів і пристроїв діагностування та автоматичного керування силовим електрообладнанням з застосуванням математичного апарату секвенцій. Зазначено, що даний метод дозволяє одержувати мінімізовані структури безпосередньо з аналітичних виразів. Поглиблено теоретичні засади автоматичного керування силовим електрообладнанням з метою підвищення якості та надійності електропостачання споживачів електроенергії, які включають математичні закони регулювання об'єктами зі змінними параметрами. Удосконалено методи оптимізації параметрів регуляторів систем автоматичного керування силовим електрообладнанням за критеріями мінімального відхилення регульованого параметра та мінімуму грошових втрат.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З26-082.05 +
Шифр НБУВ: РА330111

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського